Redneck #5: Milosti, potravinové pouště a impeachment

V pátém díle našeho podcastu o americké politice jsme se už nemohli nadále vyhýbat nejtřaskavějšímu tématu ve Washingtonu: impeachmentu

Nevíte, co jsou to potravinové pouště? Dozvíte se to v aktuálním díle podcastu Redneck. Dále uslyšíte o Mattu Bavinu, který sloužil jako guvernér státu Kentucky. Teď už sice skončil, ale během svých posledních dní v úřadě stihl udělit celou řadu kontroverzních milostí. Největší část dílu ale zabere vysvětlování aktuálního dění okolo impeachmentu Donalda Trumpa, který právě odhlasovala dolní komora amerického kongresu. Tento termín spoustu lidí mate, ale dnešní díl podcastu Redneck to snad napraví.

Všechny díly podcastu si můžete poslechnout nejen na webu Alarmu, ale také na Spotify, Apple Podcasts, PlayerFM nebo pomocí RSS feedu našeho účtu na Soundcloudu. Nové díly zveřejňujeme vždy v pátek. Na Facebooku najdete stránku podcastu, na které kromě nových dílů sdílíme i aktuální zprávy nebo články zmiňované v podcastu. Vznik podcastu podporuje kromě Alarmu také sesterský projekt Voxpot.

Čtěte dále