Téma

A2plus

Konec koronavirových prázdnin s hudebním cyklem A2+

V pátek 19. června v pražském Punctu zahrají Rouilleux a Ruinu, jejichž členové se speciálně pro tento večer na závěr spojí ve formaci The Ruin of Ruins. Tato kapela hrála na konci nultých let a byla předobrazem právě projektu Rouilleux. O atmosféru se bude starat DJ Dáseň.

Nejsvobodnější energie vychází z chaosu

Na sedmadevadesátém večeru koncertní série A2+ vystoupí finsko-rakouské duo Mikko Savela & Paul Gründorfer a australská dvojice TM. Koncert proběhne 28. února v pražském klubu Punctum.

Zvuk mezi pohybem a obrazem

Na prvním letošním večeru série A2+ vystoupí 2. února v pražské kavárně Potrvá mezinárodní improvizační trio Steve Buchanan, Paed Conca, Petr Vrba (US/CH/CZ) a moravský zvukově-pohybově-vizuální projekt Skovka.

Bude větrno a černo

Legenda francouzské noisové scény Sister Iodine vystoupí 3. října v pražském klubu Underdogs' v rámci série A2+. Doplní ji polský bubeník Adam Golebiewski a domácí projekt Sweeps 04.

Zvuková akupuntkura

Ve čtvrtek 12. září vystoupí v rámci hudebního cyklu A2+ v pražském klubu Punctum Scenes from Salad, Kazehito Seki, sitbQ a PGR.

Oslava chaosu

Na srpnovém večeru A2+ se představí španělsko-polský kolektiv EL ANIMA a.k.a AENIMAL, tvořený projekty Krapoola, Aaron Jhis, Akaamok a Gespenster.

Ochrana soukromí | Vaše údaje jsou u nás v bezpečí! OK Zajímají mě cookies