Redneck #12: Může se Sanders zachránit?

Z amerických primárek se reálně stal souboj dvou mužů: Joea Bidena a Bernieho Sanderse. Má ještě demokratický socialista Sanders šanci?

V amerických primárkách se mohou věci rychle měnit. Minulý díl podcastu Redneck byl o průlomu, kterým bylo pro kampaň Bernieho Sanderse vítězství v Nevadě. To se však teď může zdát jako dávná minulost. Po vítězství v Jižní Karolíně totiž vstala z mrtvých kampaň bývalého viceprezidenta Joea Bidena, který nakonec zvládl spojit středové hlasy. Navíc se mu to podařilo daleko rychleji, než se vůbec dalo čekat. Znamená to, že Sanders skončil? Jakých chyb se dopouští jeho kampaň? A co bude teď následovat? To vše je tématem nejnovějšího dílu podcastu Redneck.

Všechny díly podcastu si můžete poslechnout nejen na webu Alarmu, ale také na Spotify, Apple Podcasts, PlayerFM nebo pomocí RSS feedu našeho účtu na Soundcloudu. Na Facebooku najdete stránku podcastu, na které kromě nových dílů sdílíme i aktuální zprávy nebo články zmiňované v podcastu. Vznik podcastu podporuje kromě Alarmu také sesterský projekt Voxpot.

Čtěte dále