Redneck #32: Plánovaný únos guvernérky a tahanice o „korona dávky“

V aktuálním díle podcastu Redneck se potkává neuvěřitelná zápletka plánovaného únosu a méně „filmová“, ale o to podstatnější jednání ve Washingtonu o další vlně ekonomické podpory kvůli koronaviru.

Federální a michiganské státní úřady minulý týden oznámily žalobu na skupinu mužů, kteří prý plánovali únos michiganské guvernérky Gretchen Whitmer. Kdo jsou tito muži, jak si říkají a proč měli chtít guvernérku unést? Skutečně je na místě z jejich činů částečně vinit Donalda Trumpa, jak to dělá guvernérka? Na to se pokusí odpovědět aktuální díl podcastu Redneck. Kromě toho tento díl rozebírá  tahanice ve Washingtonu o nový balík ekonomické podpory kvůli koronaviru. Může neúspěch těchto jednání pohřbít Trumpovy šance na znovuzvolení?

Všechny díly podcastu si můžete poslechnout nejen na webu Alarmu, ale také na SpotifyApple PodcastsPlayerFM nebo pomocí RSS feedu našeho účtu na Soundcloudu. Podrobnější aktuality o USA si můžete přečíst na Substacku podcastu. Vznik Rednecku podporuje vedle Alarmu také sesterský projekt Voxpot.

 

Čtěte dále